LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Foto k článku Úspěšný závodní víkend 26-27. 11. 2022

Úspěšný závodní víkend 26-27. 11. 2022

LezeTop Cup & Písecký Pavouk

 V sobotu 26.11. se na stěně v LezeTopu uskutečnily závody v lezení na obtížnost.  Sešlo se na 40 lezoucích závodníků, kteří se odvážně pustili do těžkých cest, které postavil uznávaný stavěč lezeckých závodů, Viktor Pařízek společně se svojí partnerkou Olčou.

Mezi ženami byla nejlepší písecká lezkyně Nikol Jiroutová /LezeTop a mezi muži Albert Musil /LezeTop.

Všem lezcům, kteří se závodu zúčastnili moc gratulujeme, protože jejich výkony byly skvělé! Večer hrála k takci i poslechu špičková skupina Beelee beat z Deelee.

V neděli se na stěnu sjely kluby z mnoha koutů ČR, aby podpořily své dětské svěřence. Písecký Pavouk hostil na 70 malých lezců a lezkyň.  Závod běžel plynule a ve tři odpoledne již byly rozdané ceny i medaile!  Děti z lezeckého klubu LezeTop Písek braly 4 třetí, 5 druhých a 4 první místa !! 

Moc děkujeme všem malým lezcům, rodičům i trenérům! Děkujeme kamarádům z lezeckého klubu, kteří nám pomáhali s organizací celého víkendu, máme vás rádi. A mnohokrát děkujeme všem sponzorům, kteří do závodu dodali skvělé ceny - PROGRESS sportswear, HUDY Strakonice, Panda Outdoor, Singing Rock, OCUN, JARRITOS_CZ, Tendon, T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou a zejména Jihočeský Kraj, který celé závody podpořil.  LezeTop team. 

P.č.NázevTyp/velikost 
1.PAVOUK VÝSLEDKYpdf (1.1 MB)stáhnout
2.LEZETOP CUP VÝSLEDKYpdf (754.9 kB)stáhnout
X

Přihlášení do administrace