LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Foto k článku PRVNÍ NÁVŠTĚVA

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Poprvé na stěně?

Chystáte se poprvé navštívit lezecké centrum a chtěli byste se naučit lézt a jistit, tak jak to vídáte například v telce anebo venku, kde lezou kluci a holky s lanem po skalách?

Pojďme si to projít krok za krokem:


• Dorazíte k nám a ejhle, neumíte jistit a v tom nadšení, že jdete konečně na stěnu, jste si úplně zapomněli objednat instruktora, aby vás vše naučil.
Co teď?   V našem lezeckém centru máme stabilně 5 samojistících navijáků, které se postarají o to, abyste bezpečně vylezli až do výšky téměř 15ti metrů. Každý z navijáků má karabinu, kterou si cvaknete do předního oka na lezeckém úvazku (sedáku). Pokud si nebudete jistí, zeptejte se obsluhy na baru, rádi vám pomohou.

• Toužíte umět jistit parťáka a lézt jako ti borci, kteří zdolávají lezecké cesty jako by to dělali odjakživa? Zavolejte nám na číslo 382 210 499 anebo napište na info@stenapisek.cz, sdělte nám kdy plánujete přijít a my zajistíme instruktora.
Náš instruktor vás zaškolí do zásad bezpečného jištění, do základních lezeckých technik a ukáže různé typy jistítek. Pokud se budete chtít naučit mnohem víc, třeba jak si vyvádět cesty, cvakat lano do postupového jištění, vyzkoušet například i lezení na skále atd. – můžete si rovnou domluvit další lekce.

• A co vybavení? Co si máte vzít s sebou? Nebojte se nic, vše potřebné najdete v naší půjčovně a s sebou potřebujete jen pohodlné sportovní oblečení, dobrou náladu a chuť se hýbat!

Těšíme se na vás – LezeTop tým

LezeTop, areál JITEX Písek,

U Vodárny 1506

P.č.NázevTyp/velikost 
1.pdf (802.6 kB)stáhnout
2.pdf (916.3 kB)stáhnout
X

Přihlášení do administrace