LKLP

Domča a Barča bojovali na Tendon Cupu 2013 v Sobotce

15.4.2013Barča Houšková V sobotu 6.4.2013 pořádala horolezecká stěna v Sobotce závody mládeže Tendon již popáté. Sešlo se 174 závodníků, za lezecké centrum LezeTop bojovali - Dominika Bauerová a Bára Houšková. Dominika skončila v kategorii do 8 let na krásném 7. místě (z 20 dívek)a Barča v kategorii 9-10 let - na 9. místě (z 25 dívek). Děkujeme tímto holkám za krásný výsledek a jejich rodičům za podporu při závodech.

celý článek

Mladí LezeTopáci bodovali na závodech v Českých Budějovicích

4.4.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Naši nejmladší a nejlepší LezeTopáci bodovali na závodech v lezení na obtížnost - MejCup 2013 v Českých Budějovicích 24. března 2013. První místo v kategorii dívky do 8 let vyhrála Dominika Bauerová (LezeTop Písek), první místo kategorie 9-12 let vyhrál za chlapce náš nejlepší lezec - Albert Musil, za dívky obsadilé též první místo - Bára Houšková. Jediné, kde se Písečtí neumístili byla kategorie nejstarších, kde vyhrál Marek Kus a Zdenička Mrázová. Gratulujeme, jen tak dál.

celý článek

Ledové lezení ve Skotsku

22.3.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Ben Nevis 2013 - Skotsko...Skotsko...kraj divnejch chlapíků v sukních, whisky, ovcí, lahodnýho pivka...malinkejch domečků, roztroušenejch kdesi po loukách...kraj fjordů, zamešených lesů, půvabných žen (svou krásou nás strašily ve snech noc co noc:-)...a hlavně pak kraj sice nízkých, ale krásných hor, bičovaných v zimě tím pověstným počasím, který sem metou bouře ze severního Atlantiku... Pár fotek z ledolezeckého výletu čtyř kamarádů včetně Romana Doležala z LKLP Písek.

celý článek

Předchozí předchozí strana 1 2  3 další strana Šipka

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly