LKLP

ANI V LÉTĚ JSME NEZAHÁLELI

27.9.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Tak nám po dvouměsíční prázdninové pauze znovu začaly každotýdenní lezecké kroužky. To, že jsme se nescházeli v lezeckém centru, ale neznamenalo, že jsme přestali lézt.

celý článek

Navrhujeme opět pravidelné čtvrteční lezení

2.9.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek Léto končí a pomalu začíná období dlouhých a chladných večerů. Proto opět od čtvrtka 5. září zahajujeme pravidelné čtvrteční lezení, následné schůzování, plánování a veselení u piva. Všichni, nejen kluboví členové jsou vítáni.

celý článek

Ohlédnutí za lezeckým táborem - výstup na dračí věž, Prachov 2013

8.9.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku 15.- 21.7. 2013 proběhl první lezecký tábor a to v Prachovských skalách, na skautské základně Jičín. Dle mého nezávislého pohledu a z referencí dětí a rodičů se tábor opravdu velice povedl. Děti byly doslova nadšené. Celý tábor se odehrával v duchu expedice na Drací věž. Bylo potřeba získat povolení na výstup, finance, požehnání bohů a v neposlední řadě i fyzickou a duševní průpravu na výstup. Petr Musil měl celotáborovou hru dokonale promyšlenou, děti se ani na chvíli nenudily.

celý článek

6. 8. 2013 - Eidenberger Lusen

10.9.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku V úterý 6. 8 jsme v sestavě Honza, Iva, Lenka a Martin vyrazili při 35 stupňovém vedru do bavorské minioblasti Lusen. Cestou jsme Lenky mátovým čajem chladili přední zavařené kolo, které jsme se na Strážném pokusili bez nářadí opravit. Nakonec jsme na skály dorazili. Vedro nám dovolilo lézt jen cesty do obtížnosti 6+. Když se nám začaly vařit mozky přesunili jsme se raději k vodě.

celý článek

Výstup na Kobylu - 29. 6. 2013

8.9.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku O víkendu 29-30. 6. 2013 jsme v rámci rekognoskační akce výběru lezecké lokality na letní tábor, navštívili Příhrazy a mimo jiné zdolali legendární věž - Kobyla, něměckou a později i českou cestu. Akce se učastnily - Martin a Petr Altman, Petr a Berťík Musil, Petr Holub, Horst, Aňa a Roman Doležal. Na vrcholu Kobyly stanul Martin, Roman a Bertík.

celý článek

Barča Houšková obsadila 4. místo na Českém Poháhu v Praze na Cibulce

24.4.2013LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Barča Houšková, 10-ti letá písecká naděje v lezení, která trénuje v lezeckém centru LezeTop, předvedla tuto sobotu na závodech českého poháru v Praze na Cibulce obdivuhodný výkon. Na svých prvních velikých závodech obsadila ve své kategorii krásné 4. místo a jen malá nepozornost v podobě přehlédnutého stupu ji odsunula z boje o medaili na čtvrtou příčku. Gratulujeme Barčo!

celý článek

Předchozí předchozí strana 1  2 3  další strana Další strana

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly