LKLP

Kroužky dětí 2017

1.6.2017Lezecké kroužky Lezetop Přidáváme nové fotky z dětských lezeckých kroužků. Fotky budeme postupně nahrávat do galerie. Třeba tu najdete i své šikovné dítko.

celý článek

Letní příměstské tábory 2015

16.3.2015LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku LezeTop na letošní léto připravuje celkem 3 příměstské tábory a to opět ve spolupráci s 2. oddílem vodních skautů Písek. Veškeré informace a přihlášky viz. přílohy níže nebo přímo v lezeckém centru LezeTop.

celý článek

Fotky z lezeckých kroužků 2014 - možnost tisku, zarámování.

23.10.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Nabízíme Vám (rodičům, dětem, všem ostatním) fotky z lezeckých kroužků z roku 2014/2015. Fotky z jednotlivých lezeckých kroužků si můžete prohlédnou v odkazech níže a v případě zájmu objednat vytištěné v různých formátech s možností zarámování. Doplňování fotek nebude pravidelné, ale čas od času zašleme info o aktualizaci.

celý článek

Wachau - Durnstein, Civeta

10.11.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku 19 - 20. 9 jsme v sestavě Tom Hůrka, Ruby a Martin Altman vyrazili na krásný, lezecky uspěšný výlet do rakouského Wachau, konkrétně oblast Durchstein a Civeta. Krásnou atmosféru podzimního lezení doplňovala atmosféra zdejšího vinobraní.

celý článek

Klubový lezecký výjezd do Turecka

2.4.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku 26. 2 - 6. 3. 2014 se 8 členů LezeTop klubu (Martin a Petr A. , Honza R., Marian H., Jirka G., Buči, Halbič a Lenka K.) vypravilo na lezeckou vyjížku do Turecka, konkrétně oblasti Geiybaiyri. Akce velice vydařená, intenzivních 6 dní lezení, 6 dní pohody. Zájezdu předcházel relativně intenzivní trénink v lezeckém centru. To se více než vyplatilo, lezení nebylo trápení, ale opravdová lahůdková odměna za hodiny strávené na stěně. Max. výkon - 7a+ (8+ UIAA) OS.

celý článek

Šipka předchozí strana 1 2 3  další strana Další strana

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly