Hlavní novinky

PF 2018

21.12.2017LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Poklidné svátky, šťastný nový rok, pevné zdraví a lezeckou pohodu přeje LezeTop team.

celý článek

Aktuality

18. 10 - seminář – lezecký trénink

6.10.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Zveme Vás na Tréninkový seminář na stěnu do Písku (LC LezeTop). Předáme Vám maximum informací o lezeckém sportovním tréninku. Pomůžeme Vám utřídit již získané informace a tréninkové postupy směrem k maximální efektivitě. Každý, kdo chvíli leze a zkouší trénovat, přebírá zkušenosti a rady ze všech zdrojů. Pomůžeme Vám vytvořit základní přehled v problematice a ukážeme jednu z možných cest vzhůru.

celý článek

Nový lezecký profil je dokončen

19.6.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Od 2. do 11. června proběhla v centru přestavba nového (super) profilu pro Vás všechny. Hned následující den jsme postavili novou cestu a museli ho vyzkoušet (viz. foto). K dnešnímu dni jsou již hotové čtyři cesty (6-, 6+, 7, 7/7+ UIAA). Celá přestavba byla financována grantem jihočeského kraje. Tréninková příprava i samotné lezení na tomto profilu je exelentní.

celý článek

Rekonstrukce části lezecké stěny

3.6.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Zdravíme všechny lezce a lezkyně. V těchto dnech u nás probíhá "menší" rekonstrukce části lezecké stěny cca 70 m2. Ta spočívá v tom, že se změní tvar stěny a bude použit zcela nový povrch. Celá přestavba je financována grantem na rekonstrukci sportovišť od jihočeského kraje.

celý článek

Soutěž o nejtěžší vylezenou cestu

21.5.2014LEZETOP - Lezecká stěna Písek Vyhlašujeme novou webovou soutěž o nejtěžší vylezenou cestu v LC LezeTop. Termín soutěže 20. 5 - 30. 6. 2014. Hodnotit se bude pouze čistý přelez nejtěžší cesty ve stylu (OS, OSF, RP nebo PP). Podmínkou soutěže je zapisování cest do lezeckého deníčku - rankingu. Soutěžit se bude o kredit 500 Kč (300 a 100 Kč) do LC LezeTop a volné vstupy.

celý článek

Předchozí předchozí strana 4 5 6 7 8  9 10 11 12 13 14  další strana Další strana

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly