Ohlédnutí za závody - LezeTop Boulder Cup

13.3.2016 LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku 12. 3. 2016 v LezeTopu proběhly úspěšné první boulderingové závody. Celkem lezlo 70 účastníků a to na 30 boulderech všech obtížností. Na konci závodů probíhaha soutěž ve visu na Amuerte koulích a poté afterparty, Congrass koncert a duet v podání Ondry (kytara) a Sváti (super zpěv). Trochu jsme se obávali účasti a spokojenosti zúčastněných, ale nakonec naprostá spokojenost. Ohlasy byly maximálně pozitivní.

Celkem soutežilo 70 os., 39 mužů, 15 žen a 16 dětí. zhruba čtvrtina byli písečáci, zbytek přespolní. Bouldry byly rozděleny po deseti do třech kategorií - lehké, středně těžké a těžké. To kolik jich bylo zdoláno naleznete v příloze - statistika. Lezlo se v časovém limitu 5 hodin metodou fair play.

Výsledky:

Na 1.místě v kategorii muži se umístil Vláďa Střílek (Polička), 2. místo Hammerschmied Lukáš (ČB) a 3. místo obsadil Duchoň Tomáš (Telč). Z LezeTopáků byl nejlepší na 7. místě Lučanský Patrik, dále pak 11. místo Ondra Švec a 12. místo Petr Rubeš - Ruby.

Z žen kralovala na 1. místě Halmo Klára z Brna, 2. místo obsadila Matúšová Michaela z HK Stříbro a na 3. místě skončila Petrlíková Barbora - Lanovka ČB - obě závodnice, věrné a pravidelné účasnice LezeTop závodů. Nejlepší z LezeTopaček skončila na krásném 7. místě Jiroutová Nikol  a dálé na 10. místě Lucka Šveců.

Z dětí v kategorii kluci se umístil na prvním místě Kummel Jakub z J. Hradce, který o pouhý bod porazil druhého a našeho nejlepšího LezeTopáka - Alberta Musila. 3. místo obsadil Gergely Petr (LezeTop), 4. místo Vojta Rubeš (LezeTop).

Z holek byla nejlepší Matůšová Kateřina (HK Skoba Stříbro), 2. místo Polcarová Theresia (Crux Karlovy Vary) a 3. místo a nejlepší LezeTop výkon v kat. děvčat - Fejtová Natálie.

Celkové výsledky a statistiky - viz. příloha níže.

Na závěr bychom chtěli poděkovat těm bez kterých by to nešlo a to především  hlavnímu stavěčovi a mozku celé akce - Daliborovi Muráňovi, dále pak za finanční podporu  celé akce - městu Písek. Z ostatních sponzorů děkujeme firmám - AIX (za dodání spec. chytů a struktur a celkovou podporu), Tendon, Progress Sportsware Písek, Hudy Strakovice, Kouba, Pivovar Černá Hora a Pivovary Lobkowicz, Kantýna Písek, Kofola, Lajny.cz, Ocun, Amuerte, Baboon, Singing Rock, Equilibrum a Panda sport Písek. Děkujeme ROCK Rádiu za mediální podporu.

Fotky ze závodů - http://lezetop.rajce.idnes.cz/

Díky všem závodníkům za účast a třeba někdy na viděnou na druhém ročníku. LezeTop team.

Dokumenty ke stažení

Zpět na aktuality

" data-width="566" data-numposts="8" data-colorscheme="light">

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly