LezeTop Cup & Písecký Pavouk

22.10.2015 LezeTop cup 2015 28.11. - 29.11. 2015 !

Srdečně Vás všechny zveme na lezecké závody dospělých i dětí do Písku na lezeckou stěnu lezeTop. Přijďte si poměřit své schopnosti s jinými lezci nebo se zajděte podívat jako diváci a podpořte své favority!
Tyto závody jsou otevřené všem zájemcům a to jak méně či více pokročilým až závodním lezcům.
Závodit se bude známým způsobem Fair-play kvalifikace, kdy musíte během dvou hodin nalézt daný počet bodů, abyste se dostali do finále (čím těžší cesta, tím více bodů). V kvalifikaci si zaleze opravdu každý, cesty jsou od obtížnosti 5 UIAA. Vaše výkony si zapisujete sami a výsledky odevzdáváte do ukončení kvalifikačního časového limitu. Jistíte se navzájem se spolulezcem nebo si musíte někoho na jištění sehnat. Počítá se pouze vylezená cesta odspodu a čistě, cestu můžete vylézt i na více pokusů. Jen pro příklad… pokud lezete do 8 UIAA, stačí Vám vylézt 3 -4 cesty okolo obtížnosti 7. U žen je počet bodů samozřejmě menší.
Finálové cesty začínají na 7 UIAA, aby si zalezli opravdu všichni. Leze se vyřazovacím stylem, popřípadě podle pořadí z první finálové cesty a to stylem FLASH. Ve finále Vás čekájí 1-3 cesty dle Vaší výkonnosti. Po závodech bude v lezeckém centru probíhat večerní zábava a kdo by chtěl může zde i přespat.

V neděli 29. 11. 2015 budou závody dětí „ PÍSECKÝ PAVOUK“ děti polezou na 2 kvalifikačních a 1-2 finálových cestách. Opět jsou tyto závody otevřené široké veřejnosti a více či méně zkušeným lezcům ať už lezou krátkou dobu nebo se lezení věnují tréninkově.

Cesty bude stavět Dalibor Muráň

Váš LezeTop team

Zpět na aktuality

" data-width="566" data-numposts="8" data-colorscheme="light">

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly