17. 12 (středa) - Přednáška - Expedice K2

5.11.2014 LEZETOP - Lezecká stěna Písek - fotografie k článku Ve středu 17. 12 (od 19.30 v LC LezeTop) máte jedinečnou příležitost poslechnout si vysokohorské dobrodružství, které zažili členové expedice K2. 27. července stanul Honza „Tráva“ Trávníček jako 5. Čech a 200. na světě bez použití umělého kyslíku na vrcholu obávané, druhé nejvyšší hory světa - K2 (8 611 m). Povedlo se mu to s Radkem Jarošem, který tímto výstupem dokončil Korunu Himaláje.

 Honza si zdoláním K2 odškrtnul svou už čtvrtou osmitisícovku. Nenechte si ujít tuto jedinečnou přednášku a přijďte si poslechnout vyprávění o cestě na vrchol nejtěžší hory světa.
Jak probíhala expedice? Jaké museli kluci řešit problémy? Jaké brali ohledy na jedinou ženu reportérku Lucii Výbornou? Jak se vyrovnali s filmovým štábem? Jak se připravit fyzicky na takovou expedici? A jak psychicky? To a mnohem více se dozvíte od samotného Trávy ve středu 17. 12. 2014 v lezeckém centru LezeTop.

Vstupné:

  • dospělí 110 Kč
  • studenti (klubové vstupné) 90 Kč
  • předprodej (LC LezeTop do 15. 12. 2014) 90 Kč

každý účastník dostane malý dárek od firmy Progress sportswear + na konci přednášky proběhne losování vstupenek s cenami od firmy Progress sportswear a LezeTop.

Zpět na aktuality

" data-width="566" data-numposts="8" data-colorscheme="light">

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly