Nabídka akcí

Prostory našeho centra jsou ideální k pořádání nejrůznějších akcí. Nabízíme Vám možnost využít lezecké centrum k Vašim potřebám. Dostupnost od centra města, klidné nikým nerušené prostředí, výborný příjezd a parkovací prostory zdarma tomu jen přispívají. Kontaktujte nás a vše ostatní si domluvíme.

 

Firemní akce

Firemní akce v lezeckém centru je výborným způsobem, jak poděkovat svému pracovnímu kolektivu. Jsme schopni připravit atraktivní program podle vašich nároků, finanční i časové situace. Rádi Vám nachystáme večírek, raut, firemní akci s volným či vázaným programem, nebo cílově zaměřený team-building. Naše mnohaleté zkušenosti Vám zajistí dokonalý zážitek a nezapomenutelné vzpomínky.  

 

Orientační cenová nabídka:

  • 120 - 900 Kč / os (dle programu a nabízených služeb)
  • exluzivní pronájem prostor lezeckého centra: 12000 Kč (do 15.00), 18000 Kč (od 15.00)

- detailní nabídku zašleme mailem

Školní a jiné skupinové akce

Pořádání školních akcíNabízíme akce a programy pro školní skupiny, třídy i jiné kolektivy, které by chtěly zajímavě využít volný čas ve škole, táboře či na soustředění. Po dohodě s učiteli a podle věku i počtu žáků připravíme buď výcvikový program, zábavný program, soutěžní program nebo jen samostatné výhodné lezení pod dozorem instruktorů lezeckého centra.

 

Orientační cenová nabídka:

  • 90 Kč / dítě ( cena za 1,5 h resp. dvě vyuč.hodiny., v ceně je zahrnuté vstupné, vybavení (mimo lezeček) a instruktor )
  • pronájem prostor lezeckého centa pro školní nebo klubové potřeby - 800 Kč / h.
  • - detailní nabídku zašleme mailem

 

Narozeninové a výroční akce

Nabízíme prostory pro pořádání Vaší akce. Po konzultaci připravíme podle přání a možností netradiční oslavu narozenin, svátků a jiných výročí s bohatým  programem. Zajistíme Vám jak malé, tak i velké občerstvení, hudbu a například videoprojekci.

 

 Orientační cenová nabídka:

  • zajištění klubovny a dětského koutku - zdarma
  • exkluzivní pronájem baru - 400 - 900 Kč / h.

- detailní nabídku zašleme mailem

Filmové a hudební večery, sportovní přenosy

V zimním období můžete využít dlouhé večery a navštívit lezecké centrum nejen kvůli sportu, ale i pro příjemně strávený večer s hudbou a filmem. Jelikož jsme sportovní centrum , tak jsou samozřejmostí i důležité sportovní přenosy.

 

Filmové a hudební večery lezeckého centra

Lezecké centrum LezeTop pořádá přes zimní období filmové a hudební večery, kdy se budou promítat fotky a videa z lezeckých cest, outdoorových výletů a cest ze světa. O všem  co se bude promítat budete vždy včas informováni a veškeré večery budou přístupné široké veřejnosti.

Promítání Vašich fotek a videí

Můžete si u nás udělat promítací večer z Vaší dovolené, lezení, nebo z cestování po světě a podělit se o zážitky se svými blízkými a kamarády a to buď v uzavřené skupině, nebo přístupné všem. V lezeckém centru máme velkoplošnou videoprojekci s možností  až 50 míst k sezení.

 

Registrace do závodů

Kontaktní osoba
*Příjmení:
*Jméno:
*Pohlaví:
Rok narození
*Telefon:
*E-mail: i
Tento e-mail se nikde nezobrazí – dostanete však na něj ověřovací zprávu, proto uveďte schránku, ke které máte přístup.
*E-mail (ještě jednou):i
Napište tentýž e-mail ještě jednou (kontrola překlepů).
Údaje o klubu
*Název klubu:
Město:
Chci odebírat novinky LEZETOP
Souhlasím s pravidly